مبلمان

تخت خواب شو طبی چیست ؟

تختخوابشو طبی

تخت خواب شو طبی چیست ؟

مبل تخت خواب شو  زیر مجموعه ای از مبل های راحتی بوده که دارای پایه های کوتاه , دسته های پهن و نشیمنگاه نرمی می باشند این نوع مبلمان از وزن سبک برخوردار بوده و همین امر باعث شده تا استفاده و جابه جایی آن بسیار راحت باشد یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های این نوع مبل سبک ها و طرح های مختلف ان بوده که می توان به سبک های مختلف اعم از کلاسیک , ال , مدرن و… اشاره نمود مبل تخت خواب شو طبی در انواع تک نفره و دو نفره ساخته می شود که با توجه به نیاز خود می توانید آن را انتخاب نمایید . آیاز مبل تولید کننده تختخوابشو با جدیدترین طرح های کاناپه تختخوابشو در خدمت شماست . برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با : 

 • انواع مبل تخت خواب شو طبی
 • استفاده از تشک طبی در مبلمان تخت خواب شو
 • ویژگی مبل های تخت خواب شو طبی چیست ؟
 • 8 نکته طلایی در خرید تخت خواب شو طبی
 • قیمت مبل تخت خواب شو طبی چقدره ؟

طرح های جدید تختخوابشو تک نفره و دو نفره

تختخوابشو طبی

انواع مبل تخت خواب شو طبی

مبلمان تخت خواب شو طبی تک نفره :

از انواع این مبلمان نوع تک نفره است یعنی هم مبل و هم تخت آن تنها برای یک نفر استفاده می شود عرض این مبل 80 سانتی متر می باشد مدل تک نفره دیگری نیز وجود دارد عرض 1 متر است که دو نفر می توانند از آن استفاده کنند اما تخت آن فقط برای یک نفر جا دارد .

مبلمان تخت خواب شو طبی دو نفره :

مبلمان دو نفره طبی عرض آن 140 سانتی متر بوده که دو نفر به عنوان مبل و تخت خواب می توانند از آن استفاده کنند اما مدل دو نفره نیز وجود دارد که عرض آن 160 سانتی متر است و سه نفر می توانند روی آن بنشینند اما تخت خواب آن تنها برای دو نفر می باشد .

مبلمان تخت خواب شو طبی مدل ال :

این مدل تخت خواب شو طبی برای جایگیری در فضای محدود مناسب است بدین شکل که در عین برخورداری از ست مبلمان ال و برخورداری از نشیمن 4 نفره بخشی هم برای دراز کشیدن داشته باشید این مدل در شکل ظاهر با یکدیگر متفاوت بوده اما کاربردی مشابه دارد .

از دیگر مدل های این محصول می توان به مدل کلاسیک , مدرن , تخت خواب شو باکس دار , تخت خواب شو پسرانه , تخت خواب شو دخترانه و… اشاره کرد .

استفاده از تشک طبی در مبلمان تخت خواب شو

یکی از مهم ترین بخش های تخت خواب شو نشیمن این مبلمان می باشد در ساخت این تجهیز از تشک هایی با تراکم بالای نشیمن استفاده شده که به میزان قابل توجهی امکان فرو رفتن تشک پس از مدتی را کاهش داده  از بد شکل شدن ظاهر آن جلوگیری می کند همچنین این مبل مانع از آسیب دیدن ستون فقرات می شود .

ویژگی مبل های تخت خواب شو طبی

تشک های مورد استفاده در مبل تخت خواب شو طبی از بهترین تشک های طبی موجود در بازار بوده و برای انواع تخت و تشک مورد استفاده قرار میگیرد این تشک های طبی از درد های ناحیه گردن و کمر که به دلیل استفاده از تشک نامناسب هنگام خواب می باشد جلوگیری می کند ؛ از دیگر ویژگی های این مبلمان می توان به خوابی بهتر , کاهش استرس و فشار بر بدن , بهبود شرایط جسمی , بهبود گردش خون و صاف شدن ستون فقرات به واسطه کاهش فشار بر آن اشاره نمود .

8 نکته طلایی در خرید تخت خوابشو طبی

 • استاندارد و با کیفیت باشد و بدون سر و صدا باز و بسته شود .
 • میزان نرمی و سفتی فوم تشک در حد متوسط باشد تا اکثر افراد بتوانند از ان استفاده کنند .
 • فریم و بدنه محکمی داشته باشد بهترین گزینه استفاده از چوب درخت کاج بوده که کیفیت و عمر بالایی دارد
 • وزن سبکی داشته باشد و به راحتی بتوان ان را جابه جا نمود .
 • دسته مبل مانند نشیمنگاه نرم باشد تا محل خوبی برای استراحت تبدیل شود .
 • سطح کلی تخت تاشو طبی باید پوشیده با تشک و پارچه باشد تا نرمی لازم را به بدن منتقل کند .
 • پایه ها توسط چسب محکم به بدنه وصل شده باشند .
 • ظاهر مبل با هارمونی منزلی مطابقت داشته باشد .

قیمت مبل تخت خواب شو طبی چقدره ؟

در تعیین قیمت تخت خواب شو طبی عوامل مختلفی از قبیل نوع یک یک نفره یا دو نفره , سبک و طرح , برند تولید کننده و… دخالت دارند اما در کل تخت خواب شو ها در مقایسه با تخت خواب ها در کنار دو کاره بودن قیمت مناسب تری دارند .

تولیدی تختخوابشو ساده و باکسدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *