مبلمان

مزایای استفاده از مبل تختخوابشو

تختخوابشو

مزایای استفاده از مبل تخت خواب شو

امروزه تخت خواب یکی از مهم ترین وسایل در هر اتاق خواب محسوب می شود اما هر اتاق خوابی از فضای کافی برخوردار نیست و استفاده از تخت خواب چنین فضایی را بیش از پیش اشغال می کند ؛ اما راه حل چیست ؟ مبل های تخت خواب شو یا تخت خواب هایی که تا می شوند برای خانه های کوچک به ویژه اتاق خواب هایی با فضای محدود یا خانه هایی که اتاق مهمان ندارند بسیار کاربردی هستند اگر خانه ای کوچک دارید که اتاق خواب آن هم برای خوابیدن است هم کار کردن بهتر است آن را طوری طراحی کنید که در طول روز هم برای انجام دادن کارهای روزانه تان هم باشد برای رسیدن به این فضا می توانید از مبل تخت خواب شو استفاده کنید مزایای استفاده از مبل تخت خواب شو متعدد است که در ادامه به آن اشاره می کنیم . آیاز مبل تولید کننده مبل تختخوابشو با طرح های جدید کاناپه تختخوابشو در خدمت شماست . برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با : 

  • 6 مورد از مهم ترین مزایای استفاده از مبل تخت خواب شو
  • معایب مبل تخت خواب شو که نمی دانید
  • ویژگی بهترین مبل تخت خواب شو

تولید انواع مبل تختخوابشو یک نفره و دونفره

تختخوابشو

6 مورد از مهمترین ترین مزایای استفاده از مبل تخت خواب شو

اشغال فضای کم :

از مهم ترین مزایای استفاده از مبل تخت خواب شو اشغال فضای کم است ؛ خانه های آپارتمانی امروزی اکثرا فضای کمی دارند از طرفی استفاده از تمام وسایل در این فضا کار سختی بوده و اگر نگاهی به اتاق بیاندازیم با اتاقی شلوغ مواجه می شویم تخت خواب از جمله مهم ترین وسایل اتاق خواب بوده و برخی به دلیل کمر درد و گردن درد ناچار به استفاده آن هستند تخت خواب را نمی توان از بین وسایل اتاق خواب حذف کرد, با استفاده از مبل تخت خواب شو لذت استفاده از مبل و تخت خواب را می توانید داشته باشید و از طرفی موجب می شود تا در اتاق از فضای بیشتری استفاده کنید .

مقرون به صرفه بودن :

از دیگر مزایای استفاده از مبل تخت خواب شو می توان قیمت مناسب آن را نام برد , استفاده از مبل تخت خواب شو می تواند از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب باشد به این دلیل که با خرید یک وسیله کاربردی در واقع دو وسیله مختلف را خواهید داشت هم مبل و هم تخت خواب ؛ این وسیله از بسیاری جهات پیشرفت کرده اند از جمله این تغییرات می توان به سهولت در استفاده و اضافه کردن باکس اشاره کرد .

حمل  نقل آسان :

در صورتی که خانه شما اجاره ای است می توان گفت که این مبل مناسب شماست ؛ به این دلیل که تعداد وسایل شما را کم می کند و اثاث کشی آسانی خواهید داشت و از طرفی خیلی راحت می توانید آن را در هر خانه ای با هر نوع چیدمانی به راحتی تطبیق دهید .

طبی بودن :

در صورتی که دچار درد یا مشکل ستون فقرات هستید در صورت استفاده از تخت خواب شما باید به صورت جداگانه برای خرید تشک نیز هزینه کنید اما در ساخت مبل تخت خواب شو از تشک و فوم طبی استفاده شده و لازم نیست که شما برای خرید تشک هزینه اضافی پرداخت کنید .

دارای فضای خالی برای پتو و بالش :

زیر مبل های تخت خواب شو معمولا فضای خالی طراحی می شود که فضایی مناسب برای قرار دادن پتو , بالش و ملحفه است .

تنوع بالا :

در صورتی که فکر می کنید این مبل ها نسبت به مبل معمولی تنوع کمتری دارد سخت در اشتباه هستید مبل های تخت خواب شو دارای مدل های مختلف و گوناگون هستند .

معایب مبل تخت خواب شو که نمی دانید

مزایای استفاده از مبل تخت خواب شو متعدد است اما با این حال استفاده از این وسیله خالی از عیب نیست از جمله این معایب می توان به ایجاد سرو صدا یا لقی در صورت باز و بسته شدن زیاد در صورتی که اسکلت بدنه بی کیفیت بوده و مناسب نباشد ؛ نوعی از این مبل ها وجود دارد که برای تغییر کاربری نیاز به تاشدن دارند تعیین محل تاشدن بسیار مهم است و در صورتی که به درستی طراحی نشود موجب اذیت شدن فرد در حین خواب یا کمردرد می شود ؛ نکته آخر نوع تشک استفاده شده در این وسیله بوده که باید به لحاظ بهداشتی و ساختاری ویژگی های لازم را داشته باشد تشک هایی که از فوم گرم ساخته می شوند به مرور زمان موجب تو رفتگی این وسیله شده و تشک گود به کمر آسیب وارد می کند ؛ البته این موارد را به عنوان عیب مشترک برای تمام مبل های تخت خواب شو نمی توان معرفی کرد چون کیفیت مبل بسته به یراق آلات و جنس بدنه دارد .

ویژگی های بهترین مبل تخت خواب شو

ویژگی های بهترین مبل تخت خواب شو فریم و بدنه محکم آن می باشد یک چهار چوب محکم تضمین کننده طول عمر مبل شماست از خرید مبل هایی با ساختار فلز یا ترکیب چوب و فلز خودداری کنید مبل تخت خواب شوی چوبی با ساختار چوب های جنگلی مانند کاج جزء بهترین هاست .

طرح های جدید تختوابشو دو نفره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *